Anemon Terapi Hakkında

Bir Osmanlı geleneği olan Anemon Terapi'yi saraylardan evinize misafir etmek için çıktığımız bu yolda, doğanın iyileştirici gücünü 1902 yılından bu yana sizler için topluyoruz. 6000 yıllık bir geleneği evinize taşıyoruz.

Vücut ve ruh sağlığınızın tedavisi için tamamen doğal yöntemlerle yenilenmeniz için çalışıyoruz. Bitkilerin kabuk, yaprak, çiçek, meyve, tohum, sap, kök gibi her nimetinden faydalanarak daha sağlıklı bir yaşam için sizleri saf doğanın kendisiyle buluşturuyoruz.

Dönemin önde gelen hekimlerinden İbni Sina "Çörekotu vücut enerjisini düzenler, hastalıkla kaybeden canlılığı geri getirir" demiştir.

İçlerinde Peygamber Efendimiz (s.a.v)’ın hadis-i şerifinde yer alan ve

Şu çörek otunu kullanmaya devam edin, çünkü onda ölümden başka her hastalığa şifa vardır
şeklinde anlattığı çörek otu yağının da bulunduğu pek çok yağ ve bakım ürünlerini sizin için paketliyoruz. Gücümüzü ve ilhamımızı doğadan alarak sizlere daha kaliteli daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamayı hedefliyoruz...

Aromaterapinin Gizem Dolu Dünyasıyla Sizleri Buluşturmaktan Mutluluk Duyarız.

6000 yıllık geçmişe dayanan aromaterapik yağlar, başta Osmanlı olmak üzere, farklı medeniyetler tarafından da; genç kalma, güzellik ve tedavi alanında kullanılmış, bilinen %100'e yakın bir oranla sonuç vermiştir.

Aslında aromaterapik yağlara; ilaçlar, kozmetik ve güzellik ürünlerinin de atası diyebiliriz..

Osmanlı döneminde haremlerin de vazgeçilmezi arasında olan aromaterapik yağlar, cilt güzelliği için, Harem Ağaları tarafından da zorunlu kılınmıştır.

Günümüzde kullanılan ve her kesimin yakından bildiği uluslararası kozmetik ürünleri ve markalarının içeriğinde Aromatik Yağlar da kullanılmaktadır.

 

Fakat bu yağlara ek olarak kimyasal maddeler de eklenip insanlara kozmetik ya da güzellik ürünleri adı altında sunuluyor.

Hepimizin bildiği ve döneminin en tanınmış hekimi olan Lokman Hekim, tedavilerinde Aromaterapik Yağlar ve yağların çıkarıldığı bitkiler ile insanların şifa bulmasını sağlamış ve tarihe altın harflerle geçmiştir.

Anemon terapi aromaterapik yağların yoğunluk derecesi maksimum seviyededir ve şifa kaynağıdır. Üretimi ise anemon terapinin ilmi araştırmacıları tarafından hazırlanan formülasyonlar ile aromaterapinin ilk haline sadık kalınarak üretilmiştir.

 

Umarız güzellik ve sağlık konusunda sizlere yardımcı olabiliriz.

Dileğimiz sağlık mutluluk ve sitemizde iyi vakit geçirmeniz.

Saygılarımızla

Anemon Terapi

RESMİ BELGELERİMİZE GÖZ ATABİLİRSİNİZ

 

Müşteri Hizmetleri

Bilgi ve destek için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİ ARA KURUMSAL

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Alışveriş Koşulları

Sosyal Medya

Facebook | Instagram

Telefonlar

0850 606 60 06

aromaterapi, aromaterapi bitkiler, aromaterapi ürünleri, organik kozmetik, organik yağlar, aromaterapinin faydaları, aromaterapi zararlı mı, doğal ürünler, aromaterapi hangi hastalıklara iyi gelir, aromaterapi hangi yağı kullanmalıyım, aromaterapi nedir

Kişiye Özel Aromaterapi

Şikayetiniz için uygun olanı çözümü size özel üretiyoruz

Kişiye Özel Aromaterapi

Şikayetiniz için uygun olanı çözümü size özel üretiyoruz

TALEP FORMU