Anemon Terapi Üretim

Ürünlerimizin Anemon Terapinin İlmi Araştırmacıları Tarafında Aromaterapinin ilk haline sadık kalınarak üretilmektedir.

Üretimi bulunan yağların özelliklerine göre Maserasyon sistemi, soğuk pres sistemi ve distilasyon sistemi ile üretilmektedir.

Üretimde kullanılan bitki ve tohumlar Doğanın bize vermiş olduğu en verimli döneminde doğaya zarar vermeden hasat edilir ve işlenir.

Hasat

Ürünlerimizde kullanılan bitkilerin hasadı ürünün en verimli döneminde doğaya zarar vermeden yapılmaktadır. Bazı ürünler hasat edildiği gün işleme alınır.

Genelde aynı gün işleme alınan ürünler disdilasyon yöntemi ile yağları çıkarılan ürünlerdir. Örnek vermek gerekirse; lavanta, kekik, gül vs.

Devamlılık

Anemon Terapi, insanlığa ve yaşadığımız dünyaya karşı duyarlı ve yararlı ürünler geliştirmektedir.

Her geçen gün bizler için önemli olup yarın için daha yararlı neler keşvedebiliriz diye çalışmalarımız aralıksız sürmektedir.

Çünkü Doğa gizemlerle doludur ve araştırdıkça bizlere çok özel, şaşırtıcı ve yararlı bilgiler verir. "ANEMON TERAPİNİN GİZEM DOLU DÜNYASI" Sloganımız, doğanın gizem dolu dünyasından esinlenerek yazılmıştır.

Bu sebebtenki Anemon Terapi Markamıza aslında bir ürün isminden çok "TARİHTEN GELEN GELENEKTİR" demek daha doğru olacaktır. Yada Doğunun Mistisizmiyle Batının uzmanlığını bir araya getiren bir markadır.

 

Müşteri Hizmetleri

Bilgi ve destek için müşteri hizmetleri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİ ARA KURUMSAL

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Alışveriş Koşulları

Sosyal Medya

Facebook | Instagram

Telefonlar

0850 606 60 06

aromaterapi, aromaterapi bitkiler, aromaterapi ürünleri, organik kozmetik, organik yağlar, aromaterapinin faydaları, aromaterapi zararlı mı, doğal ürünler, aromaterapi hangi hastalıklara iyi gelir, aromaterapi hangi yağı kullanmalıyım, aromaterapi nedir

Kişiye Özel Aromaterapi

Şikayetiniz için uygun olanı çözümü size özel üretiyoruz

Kişiye Özel Aromaterapi

Şikayetiniz için uygun olanı çözümü size özel üretiyoruz

TALEP FORMU